KOLONIA MŁODEGO EINSTEINA NOWOŚĆ!

Naukowy zawrót głowy

Kolonia odkrywców i wynalazców, ciekawych świata.
Program dla tych, którzy chcą wiedzieć jak zbudować, jak sprawdzić, którym towarzyszą pytania „skąd to się wzięło” i „dlaczego”?
Codzienną dawkę ciekawych doświadczeń i absorbujących zadań przełamiemy programem przygodowym. Proste doświadczenia i eksperymenty będą wprowadzeniem do prawdziwego świata techniki i nauki. Gwarantujemy moc atrakcji i zabawy!

W programie:
Mini warsztaty z chemii, fizyki, anatomii, przyrody: zbudujemy tęczę, model sztucznego serca, wyhodujemy kolorowe rośliny, zrobimy domowy jogurt, umieścimy jajko w butelce i podejmiemy się tajemniczego zadania godnego bajkowego Kopciuszka wiele innych.
Zajęcia w terenie: warsztaty geologiczne (piaskownica w której będziecie mogli, wykopywać skamieniałości), zajęcia z botaniki – zioła i leki w naturze – tworzymy mini zielnik.
Wycieczka do Parku Techniki – przeniesiemy się do średniowiecza i poznamy wyjątkowe maszyny, które działają dzięki prostym prawom fizyki. Zadania, rebusy i krzyżówki będą nam towarzyszyły podczas tej niezwykłej przygody. Przejdziemy też ścieżką strachu i odwiedzimy „Dom Kata”.

+ Program „Przygoda”

Program Przygoda

KOLONIA MŁODEGO EINSTEINA
oferta na rok 2014
wiek uczestników 8-12 lat

TURNUS VI
18.08-27.08BRAK MIEJSC

cena 1308 zł/os

Zobacz informacje rozszerzone:

Ważne informacje
Rezerwacja, dokumenty do pobrania
Dojazd
Zakwaterowanie
A – noclegi w ośrodkach wypoczynkowych
w Srebrnej Górze ul. Górne Miasto 3a i 1c, oddalonych od siebie ok.15m, pokoje 3-6 osobowe z łazienkami, świetlica. Posiłki podajemy w ośrodku Górne Miasto 3a

B – noclegi w namiotach 6- osobowych
na Forcie Wysoka Skała. Na miejscu węzeł sanitarny, ciepła woda, świetlica “kominkowa”, suszarnia. Śniadania i kolacje na miejscu, obiady w ośrodku oddalonym o ok. 1000 m. (Górne Miasto 3a).

Uczestnicy obozu pod namiotami koniecznie muszą zabrać śpiwór.

Formularz kontaktowy
Jesli masz pytanie, potrzebujesz dodatkowych
informacji – użyj formularza obok – odpiszemy, oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe.
Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Uwagi
Przed wysłaniem koniecznie kliknij w kwadrat poniżej: