Kocham koniki

Kocham koniki

Maxymalna zajawka na koniki!

Turnus dla tych, którym zależy na budowaniu więzi emocjonalnej z koniem, dla tych, którzy już jeżdżą konno i dla tych, którzy konie widzieli tylko na pastwisku,
– nauczymy Was jak dbać o swojego konia. Każdego dnia będziecie karmić, czyścić, siodłać i przygotowywać konia do jazdy,
– u nas dowiesz się, o czym myśli Twój koń – poznawanie psychiki konia (teoria i obserwacja).
Zanim wsiądziesz na konia, nauczysz się porozumienia z nim, prowadząc go uczysz się odczytywać jego reakcje na Twoje polecenia. Następnie spróbujesz uzyskać to porozumienie siedząc na koniu czy to w siodle czy na oklep.
– nauczymy Cię jeździć w kłusie i w galopie,
– dzięki ćwiczeniom woltyżerskim na koniu poruszającym się stępem, kłusem czy galopem – nauczymy Cię poprawnego dosiadu.
Wspólne z koniem pokonacie tor przeszkód. W programie 6 godz. zegarowych zajęć z końmi na pastwisku, ujeżdżalni czy w terenie w tym 2 godziny lekcyjne jazdy konnej. Aktywne uczestniczenie we wszystkich zajęciach, stała obserwacja zachowania koni w różnych sytuacjach pozwoli Ci zostać prawdziwym Koniarzem. Wielka wyprawa na własnym koniu do lasu na popas, kończy wakacyjną przygodę z koniem.
Zajęcia prowadzą instruktorzy Ośrodka Jeździeckiego „Gawra” pod kierownictwem Krystyny Susłowskiej, doświadczonej instruktorki, od lat realizującej swoja pasję do koni.
Każdego nauczy nie tylko jazdy, ale tez miłości do koni!

+ Program:

  • WYBRANY PUNKT PROGRAMU PRZYGODA
  • DYSKOTEKI, OGNISKA, KONKURSY Z NAGRODAMI
  • ZAJĘCIA CERAMICZNE

Kocham koniki
oferta na rok 2014
wiek uczestników 7-13 lat

TURNUS IV
29.07-07.08 – BRAK MIEJSC

cena 1938 zł/os

Zobacz informacje rozszerzone:

Ważne informacje
Rezerwacja, dokumenty do pobrania
Dojazd
Zakwaterowanie
A – noclegi w ośrodkach wypoczynkowych
w Srebrnej Górze ul. Górne Miasto 3a i 1c, oddalonych od siebie ok.15m, pokoje 3-6 osobowe z łazienkami, świetlica. Posiłki podajemy w ośrodku Górne Miasto 3a

B – noclegi w namiotach 6- osobowych
na Forcie Wysoka Skała. Na miejscu węzeł sanitarny, ciepła woda, świetlica “kominkowa”, suszarnia. Śniadania i kolacje na miejscu, obiady w ośrodku oddalonym o ok. 1000 m. (Górne Miasto 3a).

Uczestnicy obozu pod namiotami koniecznie muszą zabrać śpiwór.

Formularz kontaktowy
Jesli masz pytanie, potrzebujesz dodatkowych
informacji – użyj formularza obok – odpiszemy, oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe.
Imię i nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Uwagi
Przed wysłaniem koniecznie kliknij w kwadrat poniżej: